Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Mleko w górę

Na koniec roku rośnie cena mleka. W listopadzie mleczarnie w regionie za dostarczany surowiec płaciły rolnikom średni po 147,24 zł za 1 hl mleka. To o ok. 6% więcej niż w październiku.

Rolnicy z województwa podlaskiego tradycyjnie otrzymywali najwyższe ceny mleka w Polsce.  Średnia cena skupu mleka w kraju, według wyliczeń GUS, wyniosła w listopadzie 138,22 zł/hl. Cena w stosunku do października wzrosła o 4%, natomiast w odniesieniu do listopada 2018 r. jest niższa o 1,4%.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę