Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radionadzieja.pl

Dopłaty Rolno-środowiskowe

5 wniosków wpłynęło do tej pory do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie podlaskim na poprawę ekstensywnego utrzymania łąk oraz poprawę jakości wykorzystywanej w gospodarstwie wody. Od prawie miesiąca Agencja przyjmuje wnioski od rolników na wspieranie przedsięwzięć rolno-środowiskowych i poprawę dobrostanu zwierząt. Jak mówi Zenon Częstkowski z łomżyńskiego oddziału agencji, pomocy w przygotowaniu takiego wniosku udzielają ośrodki doradztwa rolniczego Dodatkowe pieniądze jakie można uzyskać w ramach dopłat z tych funduszy nie są małe. Najwięcej otrzymają oczywiście ci, którzy prowadzą uprawy ekologiczne. Często więcej niż wynoszą dopłaty podstawowe

Pozytywne rozpatrzenie takiego wniosku skutkuje dotacją w wysokości tysiąca trzydziestu zł.
Wnioski można składać codziennie w biurach powiatowych Agencji. Akcja kończy się z końcem tego roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę