Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Ranking matur

Podlascy nowi maturzyści na trzecim miejscu w Polsce. Dziennik Rzeczpospolita opublikował wyniki egzaminu podane przez Ministerstwo Edukacji. Najlepiej nową maturę zdali uczniowie z województwa małopolskiego, najgorzej z zachodniopomorskiego. W podlaskiem egzamin pomyślnie przeszło prawie 88 % nowych maturzystów. Z danych ministerstwa wynika , że w całym kraju co siódmy uczeń nie poradził sobie z nową maturą. Egzamin lepiej zdali maturzyści z dużych miast od tych mieszkających w małych miejscowościach i na wsiach.

Najwięcej problemów uczniowie mieli z matematyką , najłatwiejszy okazał się egzamin z języka angielskiego. Jak się okazuje małym zainteresowaniem cieszyły się egzaminy dodatkowe – maturzyści w większości podchodzili tylko do tych obowiązkowych. Dodatkowe przedmioty zdecydował się zdawać tylko co trzeci uczeń.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę