Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

112 od września w Powiatowym Centrum Ratowniczym

Alarmowy numer telefonu 112 zostanie uruchomiony z dniem 1 września - taką informację przekazała dzisiaj łomżyńska straż pożarna. Połączenia z telefonów stacjonarnych odbierane będą w Powiatowym Centrum Ratowniczym. Po odebraniu zgłoszenia strażacy wyślą na miejsce zdarzenia odpowiednie służby. Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier Lucjan Porowski poinformował, że z telefonu alarmowego korzystać powinni zwłaszcza obcokrajowcy, bo numer 112 znany jest mieszkańcom całej Europy.

Komendant powiadomił, że niezależnie od uruchomienia jednego numeru alarmowego działać będą dotychczasowe numery – na policję 997, do straży pożarnej 998 i na pogotowie ratunkowe 999.

Warto pamiętać, że od 1 września do strażaków dodzwonimy się wybierając 112 z telefonu stacjonarnego. Jeżeli numer wykręcimy z telefonu komórkowego, to podobnie jak obecnie – połączenie odbierze policja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę