Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Trwa wakacyjna akcja oddawania krwi

Podobnie jak w całej Polsce – latem jest znacznie bardziej intensywna, niż w innych porach roku. W czasie wakacji krwi brakuje najbardziej. Dlatego Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Łomży z apelem o pomoc zwróciło się do poszczególnych grup zawodowych i zakładów pracy. Krew oddało kilkudziesięciu policjantów z łomżyńskiej Komendy Miejskiej. W ślad za nimi poszli strażacy ze Zbójnej . Jutro szansę na oddanie krwi poza kolejnością będą miały wszystkie Anki.

Mieszkańcy regionu będą mogli oddać krew już na początku sierpnia., od 1 do 6 sierpnia. Przyjedzie do nich specjalny ambulans powiedziała nam kierownik centrum krwiodawstwa w Łomży Anna Ogrodnik-Wycik.
Specjalistyczny ambulans do pobierania krwi regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Białymstoku wynajmuje od zarządu głównego PCK w Warszawie. Podobnych pojazdów w całej Polsce jest niewiele podkreśla Anna Ogrodnik-Wycik.
Dodać należy, ze wakacyjna akcja oddawania krwi jest prowadzona w regionie od kilku lat. W ubiegłym roku na terenie byłego województwa łomżyńskiego krew oddało ponad 200-stu dawców.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę