Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zdolne małe plastyczki

Główne zdjęcie
Zuzanka Cywińska

9-letnia Gabrysia Szeligowska i 8-letnia Zuzanka Cywińska z prowadzonej przez Annę Bureś Pracowni Plastycznej MDK-DŚT zostały docenione w ogólnopolskich konkursach plastycznych. Gabrysia zdobyła trzecie miejsce w Krakowie, Zuzanka została wyróżniona w Radlinie.

Ciesząc się z sukcesów podopiecznych MDK-DŚT przekazuje, że Gabrysia pracę zainspirowaną Łomżą, przygotowała na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Twoje miasto”, zorganizowany przez Klub Kultury Przegorzały w Krakowie. W plastycznej rywalizacji wzięło udział 307 prac, nadesłanych przez młodych artystów z całej Polski. Podopieczna Anny Bureś z MDK-DŚT zdobyła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Praca Zuzanki Cywińskiej została zaś wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne okienko” 2017, zorganizowanym przez był Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Zadaniem uczestników było przygotowanie ilustracji do bajki: powszechnie znanej lub wymyślonej przez siebie.

Foto: Zuzanka Cywińska
Foto: Nagrodzona w Krakowie praca Aleksandry Szeligowskiej
Foto: Wyróżniona praca Zuzanki Cywińskiej

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę