Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża: Kolejne wnioski o unijne pieniądze

Ponad 50 mln złotych to wartość inwestycji jakie Łomża chce zrealizować w najbliższych dwóch latach z pieniędzy unijnych. Wnioski na pozyskanie ponad 36 mln złotych na w sumie siedem przedsięwzięć już złożono. W większości przypadków miasto stara się o dofinansowanie ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. To program z którego Łomża na kilka realizowanych już inwestycji otrzyma ponad 20 mln zł. Teraz miasto złożyło kolejne wnioski i liczy na kolejne miliony.


Dwa największe przedsięwzięcia na które pieniądze władze Łomży chcą znaleźć w ZPORR to
„Modernizacja stadionu miejskiego w Łomży” i „Rozbudowa systemu wodno – kanalizacyjnego Łomży i przyległych gmin – II etap”. Wartość obu tych projektów to w sumie ponad 32 mln zł.
Tylko na ich realizację wkład własny jaki muszą wygospodarować samorządowcy to ponad 7 mln zł. Na wszystkie jest niemal dwa razy wyższy.
Dodajmy, że złożone wnioski zakładają, iż te wszystkie inwestycje zostaną zrealizowane najdalej do końca 2007 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę