Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Tancerze Kisiela na podium

Główne zdjęcie
od lewej: Kinga Nicewicz uczennica SP9 w Łomży, Wiktoria Kosmowska uczennica PG w Piątnicy, Natalia Kisiel uczennica SP2 w Łomży i Jeremiasz Cieniewicz uczeń SP 5 w Łomży

Udanie nowy sezon zaczęli tancerze hip hop ze Studia Tańca B.K.STEP Marka Kisiela. W „Bitwie o Białystok”, gdzie miłośnicy tańca walczyli o miano najlepszego w tym regionie, w kategorii kid’s battle z pośród ok. 50 uczestników, wygrała Natalia „Naćka” Kisiel, a drugie miejsce zajęła jej koleżanka Wiktoria „Wiki” Kosmowska.

W tej samej kategorii czwarte miejsce zajął Jeremiasz „Jeremi” Cieniewicz. Także czwarte miejsce, ale w kategorii open All style battle, wywalczyła 11-letnia Kinga „Kinia” Nicewicz. Popisy młodych tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie: Roofi (Fair Play Crew), Omel (Freakish style), Alicja (Kolor Konkret Crew). 
Dobrze rozpoczęty sezon dodaje świeżej energii przed kolejnymi zawodami w Łomży podczas Wirującej Strefy, która odbędzie się 11-12 października w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich ul. Ks. Anny 18.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę