Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Chłopaki Bielskiego

Początki drużyny piłkarskiej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem sięgają roku 1966, kiedy to został rozegrany mecz Służba Zdrowia – Księża Diecezji Łomżyńskiej.

Dotkliwa porażka podczas tamtego pamiętnego spotkania zmobilizowała pracowników szpitala do stworzenia drużyny piłkarskiej, która w przyszłości miała stać się faworytem każdych rozgrywek w mieście i powiecie wysokomazowieckim. Od tego czasu corocznie rozgrywane są mecze Szpital – Księża, połączone z festynem lub symbolicznym poczęstunkiem dla mieszkańców miasta. W 2000 roku zawody te rozegrano w Ciechanowcu i do tej pory uważane są za najlepszą imprezę sportową, zorganizowaną przez dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki uprzejmości pana dyrektora Stanisława Bielskiego oraz członków zakładowej komisji socjalnej, drużyna szpitala gra w strojach piłkarskich renomowanej firmy TICO, ubierającej m.in. kluby pierwszoligowe i reprezentację artystów polskich. Marzeniem „chłopaków Bielskiego” jest rozegranie meczu właśnie z polskimi aktorami przed wysokomazowiecką publicznością. Od 2000 roku drużyna szpitala walczy we wszystkich rozgrywkach piłkarskich drużyn amatorskich organizowanych w Wysokiem Mazowieckiem i może pochwalić się następującymi sukcesami: · Mistrzostwo miasta (puchar burmistrza) – 2000 r. (hala), 2002 r. (stadion), 2003 r. (hala) · I miejsce w Międzyzakładowej Lidze Halowej w 2002 r. · Wicemistrzostwo miasta w 2000 r. (stadion), 2002 r. (hala – puchar TKKF), 2002 r. (hala – puchar Komendanta Powiatowego Policji), 2004 r. (hala) · III miejsce – puchar prezesa „Olimpii” Zambrów, 2003 r. · I jedno jest pewne: o „Chłopakach Bielskiego” nie raz jeszcze usłyszymy...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę