Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kto rozpozna?

Jeśli ktoś z naszych czytelników potrafi umiejscowić obie fotografie na dzisiejszej mapie Łomży – będziemy wdzięczni

W internecie, pod adresem: http://www.muendener-pioniere kurhessenkaserne.de/galerie49. htm znaleźliśmy nieznane dotąd zdjęcia wykonane ręką niemieckiego żołnierza. Z dołączonej do nich informacji wynika, że nie są to obrazy propagandowe. „Są to uchwycone obiektywem „strzały” zwykłego żołnierza z frontu, jakie po tysiąckroć na wojnie zostały ujęte” – czytamy w komentarzu. Oglądając serię 30 zdjęć (tylko dwa są podpisane „Łomża”) pozostaje się jednak pod obezwładniającym wrażeniem. Trudno to pojąć: weseli, żartujący i dumni ludzie, z dala od ojczyzny, jakby nie pamiętali tego co zrobili. Jeśli ktoś z naszych czytelników potrafi umiejscowić obie fotografie na dzisiejszej mapie Łomży – będziemy wdzięczni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę