Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życzenia Wielkanocne

Łomża, Wielkanoc 2004 r. Członkom i Sympatykom Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, w jakże ważnym dziele społecznych inicjatyw, niech towarzyszy radość Wielkanocnego świętowania Chrystusowego zwycięstwa nad śmiercią. Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński

Łomża, Wielkanoc 2004 r. Członkom i Sympatykom Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, w jakże ważnym dziele społecznych inicjatyw, niech towarzyszy radość Wielkanocnego świętowania Chrystusowego zwycięstwa nad śmiercią.

Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński

*** Największe święta w dziejach Kościoła: zwycięstwo śmierci, grzechu i szatana – Święta Wielkanocne: wszystkim łomżyniakom, w kraju i za granicą, składam życzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć.

Jerzy Brzeziński Prezydent Łomży

*** Niech uczestnictwo w Wielkiej Tajemnicy Zmartwychwstania napełni nas wszystkich światłem nadziei i niech zaowocuje radością i mocą nie tylko w czasie świąt, ale i w zwyczajności każdego dnia.

Wojciech Kubrak Starosta Łomżyński


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę