Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Słowo od prezesa

Wiosenne ożywienie widać wyraźnie w oddziałach Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Sprawia je z pewnością także trwająca właśkampania sprawozdawczo-wyborcza przed czerwcowym walnym zjazdem delegatów.

Przypomnę, że zaplanowaliśmy je na 19 czerwca, w Łomży. Nowe władze i nowe programy pracy mają już koleżanki i koledzy m.in. z Warszawy, Łomży, Białegostoku, Olsztyna, Zambrowa, Krakowa, Koszalina. Cieszy ogromnie, że w większości oddziałów widać troskę o odmładzanie Towarzystwa, o poszukiwanie nowych ludzi związanych z Łomżą niekoniecznie metryką urodzenia. Często wstępują w nasze szeregi ci, którym bliska jest Ziemia Łomżyńska, lub przebywali w naszym mieście tylko przejazdem, ulegli zauroczeniu i pozostali z nami choćby tylko myślą... Wszystkim życzę, by nadchodzące właświelkanocne świętowanie doprowadziło do rodzinnych spotkań przy serdecznym stole, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzył nas nadzieją na lepsze, spokojniejsze jutro, by otoczył nas swoją mocą prawdziwej miłości. Po rezurekcyjnej Mszy św., przy rodzinnym spotkaniu, choć przez chwilę pomyślmy o naszej łomżyńskiej rodzinie...

Zygmunt Zdanowicz

Prezes ZG TPZŁ


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę