Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

ZJAZD ABSOLWENTÓW „DRZEWNEJ”

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15–16 października 2004 r. odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW „DRZEWNEJ” z okazji 85-lecia istnienia szkoły.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15–16 października 2004 r. odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW „DRZEWNEJ” z okazji 85-lecia istnienia szkoły. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Absolwentów Zespołu Szkół Drzewnych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łomży, którzy ukończyli słynną „Przemysłówkę” lub „Drzewną” o kontakt ze szkołą w celu uzyskania informacji na temat aktualnych adresów. Prosimy również o przysyłanie krótkich życiorysów oraz osiągnięć zawodowych, które wykorzystamy do spraw programowych związanych ze zjazdem. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Z poważaniem Komitet Organizacyjny. Adres: Zespół Szkół Drzewnych, Al. Legionów 9, 18-400 Łomża, tel. (086) 473 53 05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę