Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Nasz przewodniczący – przewodniczącycm

Prof. Adam Czesław Dobroński z Uniwersytetu w Białymstoku, przewodniczący Rady Redakcyjnej rocznika „Ziemia Łomżyńska”, stale współpracujący z Zarządem Głównym Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, jak sam nie bez dumy podkreśla – syn diecezji łomżyńskiej – został przewodniczącym rady programowej Telewizji Polskiej.

Ma 60 lat, jest cenionym historykiem – pracownikiem naukowym Uniwersytetu w Białymstoku, znanym publicystą, wiceprzewodniczącym Sejmiku Samorządowego Województwa Podlaskiego. To dobry rok naszego profesora Adama – nie tak całkiem dawno został szefem podlaskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jak on na to wszystko znajduje czas ? Nie wiadomo. W każdym razie gratulujemy z całego serca, ściskamy rękę, życzymy wytrwałości i oby Cię nigdy nie opuszczało poczucie humoru, jakim zarażasz wszystkich z którymi obcujesz, a dzięki któremu łatwiej znosić problemy codzienności.

Niech Moc będzie z Tobą, bo my na pewno z Tobą będziemy!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę