Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

I Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej

Około 30 twórców zaprezentuje się podczas Łomżyńskich Targów Twórczości Artystycznej. Imprezę po raz 1-szy organizuje Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. W sobotę w budynku ośrodka twórcy wystawią stoiska ze swoimi wyrobami. Gościć będą m.in. twórcy ludowi, którzy wytwarzają wyroby z drewna i słomy, osoby, które samodzielnie wytwarzają ceramikę, koronkę i haft. Swój udział w targach zapowiedzieli m.in. Stanisław Borzuchowski który maluje pastele i akwarele, czy Romuald Grużewski - kowal ze Zbójnej.

Pomysł na zorganizowanie targów zrodził się, gdy Regionalny Ośrodek Kultury rozpoczął przygotowania do uruchomienia Wirtualnej Galerii Twórców Ludowych. Na stronie internetowej mają być prezentowane dokonania twórców-amatorów z całego regionu. Ośrodek chce w ten sposób pomóc artystom w promocji i sprzedaży swoich dzieł. Wirtualna Galeria ma być gotowa pod koniec marca.
Wcześniej – już w sobotę – odbędą się 1 Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej. Wyroby można będzie i podziwiać w siedzibie ROK przy ul. Małachowskiego 4 od 10 do 17.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę