Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Jest praca w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze.

Placówka poszukuje pracowników do działu ochrony. Strażnikami ma szansę zostać 40 osób. Kandydaci muszą spełnić kilka warunków. "Wiek nie przekraczający 35 lat, wykształcenie min. średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej i kat. zdrowia A" - powiedział z-ca dyr Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, Tomasz Smoliński. Kandydaci na strażników mogą zgłaszać się do zakładu karnego do 10 marca.


Kolejna tura naboru ruszy w placówce jesienią tego roku lub najpóźniej na początku roku 2006. Oprócz strażników zakład potrzebował będzie m.in. funkcjonariuszy do pracy w charakterze wychowawcy i informatyka.
W Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze przybędzie pracowników, bo ma być więcej skazanych. Za kilka miesięcy w nowym pawilonie mieszkalnym zakładu zamieszka 200 więźniów. A już rozpoczyna się budowa następnego pawilonu, w którym – jeszcze w tym roku - ma zamieszkań około 180 skazanych. Docelowo w Czerownym Borze karę pozbawienia wolności odbywać ma blisko 650 osób. Placówka ma zmienić też swój charakter – z zakładu półotwartego w Czerwonym Borze powstać ma jednostka zamknięta z oddziałem aresztowanym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę