Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rozpoczęły się przygotowania do XX Światowych Dni Młodzieży

150 osób z diecezji łomżyńskiej zadeklarowało już udział w XX- tych Światowych Dniach Młodzieży w Kolonii w Niemczech. W całej diecezji trwają właśnie przygotowania organizacyjne i formacyjne do tego wyjazdu. Organizatorzy dzielą już uczestników na grupy. Najważniejsze jednak jest przygotowanie duchowe powiedział ksiądz Jacek Czaplicki z Diecezjalnego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży.


W połowie lutego w parafii Miłosierdzia Bożego w Łomży odbyło się pierwsze spotkanie młodych. Jego tematem były rozważania o darach serca. Takich spotkań będzie więcej zapewnia ksiądz Czaplicki. Młodzież z diecezji łomżyńskiej spotkanie w Kolonii przeżyje w dwóch etapach.

Na wyjazd do Kolonii można jeszcze się zgłaszać przez 2 tygodnie. Wszelkie informacje są dostępne w Kurii Diecezjalnej w Łomży. Dodajmy, że XX światowy Dzień Młodzieży w Kolonii trwał będzie od 16-21 sierpnia. Jego hasłem będą słowa z ewangelii świętego Mateusza “Przybyliście oddać Mu pokłon”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę