Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wójt Śniadowa w finale konkursu “Wójt Roku 2004”

Główne zdjęcie
Lech Szabłowski
wójt Śniadowa

Lech Szabłowski wójt podłomżyńskiej gminy Śniadowo znalazł się w grupie dziesięciu finalistów Konkursu “Wójt Roku 2004”. Organizatorem Konkursu jest Redakcja Audycji Rolnych Programu 1 Telewizji Polskiej a patronat honorowy objął Związek Gmin Wiejskich RP. Celem konkursu jest wyłonienie wójta, który w roku 2004 wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.


Lech Szabłowski ma już za sobą eliminacje. Pokonał w nich ponad 50 wójtów, a teraz czeka go wielki finał. Najlepszego wójta spośród dziesiątki finalistów wybiorą mieszkańcy głosując w trybie audiotele. Głosować będzie można od 6 do 13 marca. W tym czasie odbywać się będzie także prezentacja kandydatów na antenie TVP1, a uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie się 19 marca.2005 r.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę