Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Zdzisław Folga ...

mieszkaniec Kossak koło Jedwabnego. Świeży absolwent wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. W swoim skromnym dorobku artystycznym posiada jak dotąd trzy wystawy zbiorowe.

Jest członkiem Klubu Fotografików Łomżyńskich oraz Studenckiej Agencji Fotograficznej przy Politechnice Białostockiej. Obecnie przygotowuje wystawę w całości poświeconą wsi - głównie takiej, której coraz mniej w naszym krajobrazie łomżyńskim.
tel. (086) 472 01 06
zfolga@hi.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę