Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radionadzieja.pl

Dzieci z Łomży będą zbierać zabawki dla rówieśników z Azji.

Zbiórka odbywać się będzie podczas imprez organizowanych przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową i tutejszych harcerzy. W siedzibie administracji osiedla nr 3 ŁSM przez całe ferie zimowe trwać będzie dochodzące zimowisko dla dzieci. zbierane będą zabawki dla dzieci poszkodowanych w wyniku tsunami w Azji – o przedsięwzięciu łomżyńskiej spółdzielni i harcerzy wie już Polska Akcja Humanitarna powiedział Krzysztof Pyczot drużynowy 59 Drużyny Harcerskiej Ptaki-Ptakom. Podczas zimowiska na dzieci czekać będzie wiele atrakcji.

Uczestnicy ferii mają czytać Biblię, uczyć obsługi komputera a nawet ręcznych robótek.
Dzieci podczas zimowiska będą też malować, bawić się w małych dziennikarzy i uczyć przepisów ruchu drogowego. Przygotowano dla nich dzień kulinarny, naukę piosenek i pląsów harcerskich oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Zimowisko rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do piątku 4 lutego. Zajęcia będą odbywać się od godz. 9 do 15 w siedzibie administracji osiedla nr 3 ŁSM przy ul. Konstytucji 3 Maja w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę