Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Jula walczy o Eska Music Awards 2012

Główne zdjęcie
Jula (fot. fametone.com)

Jula, czyli Julita Fabiszewska (Ratowska) z Łomży, dzięki przebojowi „Za każdym razem” znalazła się wśród nominowanych do ESKA MUSIC AWARDS 2012. Nagrody przyznawane są w ośmiu kategoriach, a Jula walczy w czterech: najlepsza artystka, najlepszy hit, najlepszy debiut i najlepszy artysta eska.pl. Eska Music Awards – to nagrody przyznawane przez Radio Eska. W tym roku nagrody przyznane będą po raz 11.

Konkurentami łomżanki od nagród Eska Music Awards 2012 są Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, czy Enej. Głosować można po zalogowaniu się na stronie www.ema.eska.pl.
Przypomnijmy, że młoda (21 lat), zdolna i niezwykle utalentowana debiutantka z Łomży w tym roku została laureatką tegorocznego festiwalu Sopot Top Trendy (zdobyła 3 nagrody - od słuchaczy radia RMF MAXXX, nagrodę od publiczności oraz nagrodę od internautów) i walczyła o nagrodę na festiwalu w Opolu. Jej kariera rozpoczęła się od nagrania domowym sposobem piosenki i umieszczenia jej w serwisie YouTube.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę