Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radionadzieja.pl

Goście z Estonii w podlaskim oddziale ARiMR

Delegacja Estonii odwiedziła województwo podlaskie. 95-cio osobowa grupa jest gościem Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Estończycy są pracownikami podobnej agencji płatniczej – głównie pracują w biurach terenowych agencji. A przyjechali na zaproszenie centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Polsce. W województwie podlaskim przyglądają się, jak wdrażane są programy wynikające z pomocy Unii Europejskiej i wymieniają doświadczenia. W regionie będą gościć przez 2 dni – mówi Jerzy Leszczyński z-ca dyr podlaskiego oddziału regionalnego Agencji.


Dzisiaj wzięli udział w wykładach w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. Ich tematem było m.in. wdrażanie Sektorowego Programu Operacyjnego "Restrulturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego i rozwój obszarów wiejskich" w ARiMR oraz Zintegrowany System Zarządzania i Kontroli. Następnie goście z Estonii złożyli wizytę w przedsiębiorstwie TMT, które skorzystało z pomocy w ramach Programu SAPARD.
Jutro goście z Estonii odwiedzą Spółdzielnię Mleczarską Mlekovita w Wysokiem Mazowieckiem, zobaczą biuro powiatowe agencji oraz odwiedzą gospodarstwa specjalizujące się w produkcji mleka na terenie powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę