Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Mijający rok we wspólnocie Śwatło Życie

Noworoczną Oazą Modlitwy podsumuje mijający rok Ruch Światło życie w diecezji łomżyńskiej. Uczestnicy i sympatycy ruchu spotkają się na rekolekcjach na przełomie starego i nowego roku. Jest jedno z wielu spotkań jakie organizuje w ciągu całego roku ks Aleksander Suchocki- diecezjalny moderator wspólnoty. Jak mówi, takie spotkanie będzie okazją do dłuższej refleksji nad swoją wiarą i tym jak wykorzystujemy ją w życiu codziennym. Podkreśla jednak, że praca formacyjna we wspólnocie trwa cały rok.

Młodzież i uczestnicy ruchu spotkają się w łomżyńskim domu rekolekcyjnym przy ulicy Sadowej. Tam jak podkreśla ks Suchocki, każdego roku gościem jest biskup łomżyński Stanisław Stefanek
Ruch Światło - Życie organizuje dla swoich członków również zajęcia w zimowe ferie. W styczniu dla bardziej zaangażowanych uczestników życiu wspólnoty, ruch przygotowuje kurs dla animatorów KODA. W tym czasie młodzież uzdolniona muzycznie będzie mogła podszkolić swój warsztat pod okiem profesjonalnych muzyków.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę