Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Strzeżone osiedle domów jednorodzinnych powstanie w Łomży

Pierwsze 27 budynków zostanie zbudowanych na obszarze 3-ech hektarów przy Szosie do Mężenina, między ogródkami działkowymi a Zespołem Szkół Mechanicznych. Domy będą nieduże od 116 do 180 metrów kwadratowych łącznie z garażem. Widzieliśmy zapotrzebowanie na tego typu budownictwo-powiedział w porannej rozmowie Radia Nadzieja jeden z inwestorów Waldemar Baranowski Firma budująca osiedle oprócz bezpieczeństwa zadba o to, aby domy były estetycznie i dokładnie wykończone. Wykona drogi dojazdowe, ogrodzenia, posadzi zieleń.

Użytkowanie budynków nie powinno być drogie-koszty chociażby ogrzewania, będą porównywalne z tymi, które są w całym mieście twierdzi współinwestor Grzegorz Radziejewski. Domy powstaną w ciągu niecałych 12-stu miesięcy. Rozpoczęcie prac przewidywane jest wczesną wiosną, a zakończenie 15 grudnia przyszłego roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę