Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyński MPWiK Liderem Polskiej Ekologii

Konkurs Ministra Ochrony Środowiska został rozstrzygnięty po raz 8-my. Tytuły Lidera Polskiej Ekologii w tym roku otrzymały 4 przedsiębiorstwa, 2 miasta i 2 gminy za zrealizowanie programów, które mają chronić przyrodę. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży otrzymało wyróżnienie w kategorii przedsiębiorstwo, za – jak napisano - „ochronę ekosystemu rzeki Narwi ze szczególnym uwzględnieniem modernizacji oczyszczalni ścieków”.

Na nagrodzonych inwestycjach korzysta ekologia – czyli cała zlewnia rzeki Narwii poniżej oczyszczalni ścieków, ale także mieszkańcy – mówi prezes MPWiK Grzegorz Lewańczuk.
Jury uhonorowało za ekologiczne rozwiązania elektrociepłownię gazową we Władysławowie, ubojnię drobiu w Solcu Kujawskim oraz władze Gdańska za nowoczesne zarządzanie ochroną środowiska. Tytuł Lidera Polskiej Ekologii otrzymały miasta Puławy i Nowa Dęba oraz gmina Korycin. Nagrodzono też Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji w Jastrzębiu Zdroju za system chroniący Odrę przed zasoleniem.
W 8-mej edycji konkursu Lider Polskiej Ekologii wzięło udział 110 jednostek. Do finałowego etapu oceny Rada Programowa zakwalifikowała realizatorów 20 przedsięwzięć, spośród których wyłoniono laureatów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę