Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Kolejną osobę podejrzaną o sprzedaż narkotyków zatrzymali łomżyńscy policjanci

26-letni mieszkaniec Łomży środki odurzające przewoził w swoim samochodzie. Narkotyki i urządzenia służące do porcjowania policja znalazła także w mieszkaniu zatrzymanego. “W samochodzie policjanci znaleźli 100 działek handlowych marihuany(...), w wyniku przeszukania jego mieszkania zabezpieczono 140 działek handlowych amfetaminy, wagę oraz urządzenia i torebki do porcjowania” - mówi rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, nadkomisarz Krzysztof Leończak.

Mężczyzna został zatrzymany. Policja ma wystąpić do Prokuratury, aby zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę