Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dopłaty jak UFO - niby są... ale kto je widział

Wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział. Wokół dopłat dla rolników i ich wysokości narosły legendy. Politycy z lewicy i urzędnicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa utrzymują, że odnieśli sukces, a gospodarze się uśmiechają i twierdzą że ich konta są puste. Z kalkulacji Tomasza Gieteka Prezesa Podlaskiej Izby Rolniczej wynika, że w dwa miesiące po oficjalnym rozpoczęciu wypłat dopłat bezpośrednich dla rolników otrzymało je co najwyżej kilka procent.

Jak podkreśla Gietek okazuje się, że w pierwszej kolejności pieniądze dostali ci rolnicy którzy wnioskowali o czyste dopłaty bez dodatku za prowadzenie gospodarstwa na terenach o niekorzystnych warunkach gospodarowania. Tymczasem w naszym regionie zdecydowana większość rolników o takie dodatkowe środki wystąpiło.
Przypomnijmy, że system dopłat uruchomił w Łomży Prezydent Aleksander Kwaśniewski prawie dwa miesiące temu. Urzędnicy zapowiadali, że do końca roku wszyscy dostaną pieniądze. Dziś mówi się o końcu kwietnia


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę