Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Zbigniew Ciborowski

fotografik

Zbigniew Ciborowski jest łomżaninem - jego rodzina mieszka w tym mieście od kilku pokoleń. Z zawodu nauczyciel z zamiłowania fotograf - pasji tej poświęca sie juz od 30 lat. Zafascynował go pejzaż Ziemi Łomżyńskiej w którym zawsze znajdował natchnienie do dalszej pracy, choć w fotografii utrwala także piekne mmiejsca innych państw, w których udawało mu się bywać (Francja, NIemcy, Belgia, Austria).

Swoje prace po raz pierwszy szerszemu gronu publiczność Zbigniew Ciborowski zaprezentował w 1977r. wystawiając prace zatytuowane "Dziecko". Od tamtej pory swoje fotografie prezentował na licznych wysatwach zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Jest laureatem wielu konkursów fotograficznych.

zobacz: fotogalerie Z. Ciborowskiego

e-mail: ZbigniewCiborowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę