Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Grzegorz Gwizdon

malarz, fotograf, grafik komputerowy

Bez tytułu, olej na płótnie
Bez tytułu, olej na płótnie
Urodził się 9 lipac 1968r. w Łomży. Absolwent Technikum Drzewnego w Łomży, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie - Oddziału Zamiejscowego w Łomży; Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Sztuk Pięknych.

Od 1993r. pracownik Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży - Galerii Sztuki Współczesnej.
Od 1985r. udział w plenerach malarskich o charakterze regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym (Osowiec, Ciechanowiec, Świdwin, Wisła, Szklarska Poreba, Kołobrzeg, Częstochowa, Irkutsk).
Udział w wysatwach indywidualnych i zbiorowych (Klub Garnizonowy w Łomży, BWA w Łomży, Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży, Muzeum Północno-Mazowieckie oraz wystawy plenerowe.
Zajmuje się malarstwem i fotografią. Interesuje się ponadto grafiką komputerową.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę