Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przemysław Karwowski

Główne zdjęcie
Przemysław Karwowski

malarz, scenograf teatralny, fotograf

Nokturn - ulica Dworna za Pannami
Nokturn - ulica Dworna za Pannami
Urodził się w 1957r. w Łomzy. Ukończył Liceum Plastyczne w Supraslu, oraz Instytut Wychowania Artystycznego na UMCS w Lublinie. Twórczość w zakresie malarstwa, scenografii teatralnej i fotografii.

Swoje prace prezentował na ponad 20 wydatwach indywidualnych oraz ponad 30 wysatwach zbiorowych w kraju i zagranicą. Zrealizował ponad 20 scenografii teatralnych. Był wielokrotnym lauteatem nagrody "Najlepsze dzieło roku" w WBA w Łomzy, oraz "Białego salonu" w WBA w Białymstoku. Za twórczość teatralną otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę