Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Porwanie i morderstwo - aresztowania w Łomży

Policjanci z Łomży wsparci przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wczoraj wieczorem zatrzymali w Łomży czterech mężczyzn mieszkańców miasta w wieku 20 - 30 lat podczas próby wymuszenia okupu. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że cała czwórka jest zamieszana w porwanie, a następnie zamordowanie mieszkańca jednej z miejscowości w pobliżu Szczuczyna – 50 kilometrów na północny-wschód od Łomży. Zaginiecie 40. letniego mężczyzny zostało policji zgłoszone już 24 września – dotychczasowe poszukiwanie były jednak bezowocne.


Nieoficjalnie mówi się, że na trop morderstwa policjanci wpadli dość przypadkowo. Podczas prowadzenia śledztwa w innej sprawie jeden z przesłuchiwanych miał wskazać, kto dokonał porwania i morderstwa, a także gdzie ukryto zwłoki. Wczoraj policjanci w Lasku Jednaczewskim kilka kilometrów od Łomży wykopali ciało mężczyzny. Przed wieczorem policjanci z Łomży i Białegostoku zatrzymali czterech mężczyzn, których policja podejrzewa o udział w porwaniu i morderstwie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę