Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Jerzy Chaberek

forografik Jerzy Chaberek

Jerzy Chaberek - zainteresował się fotografią w 1986r. Już dwa lata później otrzymał dyplom ukończenia Studium Fotograficznego w Katowicach. Realizuje różne tematy fotograficzne stosując wiele technik, poczynając od czystej formy krajobrazu do fotografii inscenizowanej i kreacyjnej, również otworkowej. Szczególne miejsce w jego pracy artystycznej zajmują cztery realizacje indywidualne: "Karkonosze", "W locie", "Zapis wewnętrzny", "Okruchy pamięci". Jerzy Chaberek jest najbardziej utytułowanym fotografikiem pochodzącym z Łomży. W 2000 roku znalazł się na liście stu najlepszych fotografików Polskich. Jest laureatem wielu konkursów, na swoim koncie ma kilka głównych nagród w tym jedna międzynarodową. zobacz: fotogalerie J. Chaberka
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę