Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Stokrotka werbuje!

Łomżyński Urząd Pracy przeżywa prawdziwe oblężenie. Powód – Stokrotka przyjmuje pracowników. Zatrudniak zorganizował Giełdę Pracy na prośbę powstającego właśnie w Łomży supermarketu. Już przed 8-mą rano pod Urząd Pracy przyszły tłumy ludzi – dyrektor Mieczysław Bieniek wolał nie wychodzić z gabinetu. "Bo mam interesantów(...)w tej chwili nie wychodziłem, żeby zobaczyć ile jest osób, ale panie mniej ostrzegały, żebym się nie przestraszył i nie interweniował, bo trwa giełda Stokrotki" - powiedział dyrektor.


Giełda pracy spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, bo market w Łomży chce zatrudnić na początek 65 osób. Jakie zawody są poszukiwane. Jak mówi Anna Dziekońska z Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, magazynierzy, koordynator stoiska mięsnego, pracownicy stoiska mięsnego i sprzedawcy-kasjerzy.
Giełda Pracy na pracowników Stokrotki w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży dzisiaj potrwa do godz. 15-00, jutro od 10 do 14.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę