Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyński Urząd ma ISO...w ręku.

W siedzibie Ratusza odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu jakości ISO 9001:2001. Na ten dzień Urząd Miejski w Łomży czekał 2 lata, tyle czasu trwało bowiem wdrażanie systemu zarządzania jakością. Certyfikat na ręce Prezydenta złożył Leszek Kierak z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie. Otrzymanie certyfikatu ISO – to nie tylko uroczystość – ale zobowiązanie do stałego podnoszenia jakości pracy. To trudna i długa praca – mówił Wojewoda Podlaski, Marek Strzaliński.

Otrzymanie certyfikatu jakości zobowiązuje nas do stałego podnoszenia jakości naszej pracy, dlatego podjęliśmy działania w celu usunięcia stwierdzonych niezgodności pracujemy także nad aktualizacją i doskonaleniem istniejących dokumentów SZJ oraz opracowywaniem nowych, których brak uwidocznił się po przeprowadzonych auditach.
Taka deklaracja widnieje na stronie internetowej UM w Łomży. Czy ISO odczują jednak petenci? Prezydent Łomży nie ma wątpliwości.
"Kowalski powinien czuć, że jest w urzędzie, który jest dla niego przyjazny, że tu znajdzie fachowe poradnictwo i fachową opiekę prawną odnośnie rozwiązania jego problemu" - mówi prezydent.
W ramach podnoszenia swojej jakości Urząd Miejski ma już dalsze plany. Zamierza stworzyć "elektroniczny" Urząd Miasta – czyli taki, z którym można będzie kontaktować się przez internet. Prezydent zapewnia, że wiele sprawa przy pomocy komputera będzie można załatwić z UM już za kilka miesięcy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę