Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Są wstępne projekty zagospodarowania bulwarów.

Zakończył się kolejny etap wyboru opracowań zagospodarowania bulwarów nadnarwiańskich. Prace przygotowywały 4 zespoły architektów. Po trwających kilka tygodni dyskusjach wybrano dwa projekty, które wkrótce staną do ostatecznej rywalizacji. Projekty przewidują budowę wzdłuż Narwii kompleksu rekreacyjno-sportowego. Mają być rowerowe ścieżki, aquapark i budynki pod gastronomię.

Autorzy zwycięskich projektów to Atelier Zetta Witold Zenon Zabagło z Białegostoku i Krzysztof Domaradzki z Warszawy. O ich zwycięstwie zdecydowała zbieżność pomysłów – powiedział Prezydent Łomży, Jerzy Brzeziński.
Trzecia praca, którą zauważył Prezydent – to projekt Tomasza Wyżyka. To opracowanie rewolucyjne i dynamiczne – ale nie na warunki łomżyńskie dlatego Prezydent wyróżnił tylko jego twórcę.
Autorzy 2-óch zwycięskich projektów muszą teraz uszczegółowić prace. Czas składania gotowych projektów upływa 30 listopada.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę