Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dużo się nie zmieni

Jak jest każdy widzi, a w przyszłym roku będzie podobnie – twierdzą radni przynajmniej w Łomży. Radni miejscy uchwalili założenia polityki społeczno-gospodarczej miasta na 2005 roku. To dokumentna podstawie którego opracowany ma być budżet samorządu. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy Łomży na jakieś nadzwyczajne działania władz miasta nie powinni liczyć. W uchwalonym dokumencie różnic w stosunku do poprzednich lat nie widzi nawet sam prezydenta miasta Jerzy Brzeziński.

W uchwalonym dokumencie nowego wydźwięku nabiera natomiast zapis o "wszechstronnej promocji miasta". Według Jerzego Brzezińskiego Łomżę mają promować wszyscy: mieszkańcym i instytucje tu funkcjonujące, a nie jak dotychczas tylko pracownicy Prezydenta.
Dodać wypada, że zgodnie z przyjętymi założeniami miasto w przyszłym roku będzie miało do dyspozycji niemal 145 milionów złotych. Wydatki bieżące mają pochłonąć ponad 133 miliony , a około 7,5 mln ma zostać przeznaczone na inwestycje. Miasto będzie spłacało tez swoje długi. W 2005 roku na ten cel pójdzie grubo ponad 5 milionów złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę