Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Nowe dowody rejestracyjne

Nowe dowody rejestracyjne będą droższe i będziemy na nie dłużej czekać. Od 14 września w wydziale Komunikacji Urzędu Miasta w Łomży obowiązuje nowy komputerowy system rejestracji POJAZD. System w przyszłości ma utrudnić fałszowanie dowodów rejestracyjnych. Ale zanim zacznie utrudniać działalność fałszerzom - utrudni życie posiadaczom aut. Nowe dowody będą drukowane tylko w warszawskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Czas oczekiwania na dokument wydłuży się nawet do miesiąca - mówi Marek Chojnowki z łomżyńskiego ratusza.

Na nowy dowód rejestracyjny nie tylko będziemy czekali dłużej, więcej też za niego zapłacimy. Dotychczas koszt wynosił 33 złote, teraz trzeba będzie wydać 48 złotych. Dodajmy, że do końca września dowody rejestracyjne będą drukowane na starych blankietach. Od 1 października osoby rejestrujące pojazd otrzymają dokument w nowej szacie graficznej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę