Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

"Miodobranie Kurpiowskie" wśród najlepszych produktów turystycznych

Miodobranie Kurpiowskie - coroczna największa impreza folklorystyczna w północno wschodniej polsce znalazła się wśród 23 najlepszych produktów turystycznych 2004 roku. Do konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną zgłoszonych zostało blisko 200 "produktów turystycznych" Wyróżnienie i dyplom odebrał Krzysztof Kozon - dyrektor Myszynieckiego Ośrodka Kultury i Sportu podczas inauguracji Miedzynarodowych Targów Turystycznych 23 września w Warszawie.


Miodobranie Kurpiowskie to impreza kurpiowska z 27 letnią tradycją. Festyn przyciąga z roku na rok coraz więcej odwiedzających.W tegorocznej edycji polanę w zawodziu koło Myszyńca odwiedziło blisko 20 tyś osób.Goście spragnieni kurpiowskiego folkloru przyjeżdżają nie tylko z regionu ale z kraju i z zagranicy. Główną atrakcją jest jak zwykle miód, jego przetwory, , wystepy ludowe, prezentacje kulturalne, pszczelarze. Patronem medialnym Miodobrania Kurpiowskiego jest co roku Radio Nadzieja 103,6 FM

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę