Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Współdziałanie Kościoła i państwa na rzecz rodziny - konferencja naukowa w Łomży

"Kruszenie więzi rodzinnej i stabilności małżeństwa - to obserwujemy coraz częściej w społeczeństwie" - powiedział biskup Stanisław Stefanek. Pasterz diecezji łomżyńskiej otworzył dziś przed południem obrady konferencji naukowej kanonistów polskich. Najwybitniejsi specjaliści z tej dziedziny w kraju debatują nad “Współdziałaniem Kościoła i państwa na rzecz rodziny”. "Wiele ostatnich regulacji państwowych i prawnych niszczy polską rodzinę" - mówił biskup Stanisław otwierając obrady. "W związku z tym czasy najnowsze nakładają na nas obowiązek podjęcia współpracy z ustawodawcą i wspólnego zabezpieczenia bytu rodzinie" - powiedział.

Kolejne referaty na konferencji wygłoszą jeszcze dziś Ks. dr Krzysztof Warchałowski i Ks. prof.dr.hab. Ryszard Sztychmiller. O 18 uczestnicy konferencji wezmą udział w uroczystej mszy świętej w Katedrze Łomżyńskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę