Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Starosta Łomżyński walczy o kulturę

Minister przyznał się do błędu i obiecał pieniądze. Regionalny Ośrodek Kultury w Zbójnej z siedzibą w Łomży ma otrzymać nawet 5-ciokrotniej więcej pieniędzy, niż planowano z rezerwy budżetowej. Taką obietnicę złożył wiceminister kultury, Maciej Klimczak. W Ministerstwie był Starosta Łomżyński Wojciech Kubrak. Wcześniej Ministerstwo Kultury z rezerwy budżetowej przyznało Regionalnemu Ośrodkowi Kultury w Zbójnej 50 tysięcy złotych. Jeżeli obietnica Ministra stanie się faktem - dotacja może wzrosnąć do 250 tysięcy.

W kulturze już dziś jest źle – okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej. W przyszłym roku ma wcale nie być rezerwy ministerialnej na kulturę. Starosta Łomży mówi, że o być albo nie być placówek kultury walczył będzie do skutku. Zapowiada ogólnopolską akcję walki o pieniądze na kulturę...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę