Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Jubileusz Szkoły Drzewnej

85 lat kończy niedługo Szkoła Drzewna w Łomży. Z tej okazji 15-tego i 16-tego października placówka będzie gościć swoich absolwentów. Dyrekcja przewiduje obecność około 500-ciuset osób z 4 tysięcy, które ukończyły szkołę - mówi dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych Jolanta Pietrzykowska.


Osoby, które ukończyły Szkołę Drzewną i chcą wziąć udział w zjeździe absolwentów mogą zgłaszać się do sekretariatu szkoły dzwoniąc pod numer 473 53 05. Dodajmy, że w związku z rocznicą Szkoła otrzymała prezent. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej podarował placówce nowoczesną pracownię komputerową. 11 stanowisk zostanie udostępnionych uczniom 15 października. Skorzysta z nich również 130 uczniów, którzy we wrześniu rozpoczynają naukę w Zespole Szkół Drzewnych w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę