Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dzieci z Litwy w Centrum Rehabilitacji

12-ścioro niepełnosprawnych dzieci z Litwy wraz z opiekunami odpoczywało w Łomży – dokładnie w łomżyńskim Centrum Rehabilitacji pw. św. Rocha. Polskie dzieci z rejonu Soleczniki zaprosiło do miasta stowarzyszenie Wspólnota Polska. Turnus trwał 2 tygodnie – a jego uczestnicy mieszkali i przede wszystkim ćwiczyli w Centrum Rehabilitacji - mówi dyrektor Ośrodka, Grzegorz Płocha. Po zajęciach rehabilitacyjnych był czas na naukę i zabawę. Dzieci z Litwy podczas turnusu zwiedzały także Łomżę i okolice, były w Drozodowie a na koniec wyjechały do Warszawy. Tam oglądały ZOO i Muzeum Narodowe.


To kolejna grupa polskich dzieci zza wschodniej granicy, które przyjechały do Łomży – turnus zorganizował i sfinansował łomżyński oddział Wspólnoty Polskiej. A Centrum Rehabilitacji Caritas Diecezji Łomżyńskiej, który przyjął dzieci, podobne turnusy organizuje także dla niepełnosprawnych z terenu całej Polski już od 2 lat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę