Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rodzina Radia Maryja

Koło zajmuje się wspieraniem modlitewnym, materialnym oraz duchowym dzieła, jakim jest Radio Maryja a także wielu innych dzieł powstających z jego inicjatywy.


Spotykamy się raz w miesiącu na Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kościoła, Radia Maryja, Telewizji TRWAM oraz o pokój na świecie a także o świętość kapłanów i osób zakonnych. Również raz w miesiącu gromadzimy się na spotkaniach formujących nas od strony patriotyczno - religijnej, na których nie brak wspólnej modlitwy - śpiewamy pieśni patriotyczne i kościelne oraz dzielimy się swymi przeżyciami. Organizujemy interesujące spotkania z ciekawymi gośćmi na tematy społeczno - religijne. Zajmujemy się także rozprowadzaniem interesujących publikacji wydawanych przez Radio Maryja, Fundację Nasza Przyszłość (m.in. miesięcznik RODZINA RADIA MARYJA, książki) a także przez Lux Veritatis (kasety wideo). Dla stałych ofiarodawców mamy legitymacje RM. Rozdajemy także bezpłatne materiały informacyjne o Radiu Maryja.
Miesięcznik "Rodzina Radia Maryja" wydawany przez Fundację "Nasza Przyszłość" towarzyszy czytelnikom już 7 rok (od 1997 r.), nieprzerwanie głosząc prawdę o Jezusie Chrystusie i Maryi. Po nasz miesięcznik sięgają nie tylko ludzie należący do Rodziny Radia Maryja, ale wszyscy, którzy chcą budować swoje życie na przesłaniach Ewangelii, dbać o wspólne dobro, troszczyć się o swoją Ojczyznę. Nasz miesięcznik to przeszło 40 kolorowych stron dla całej rodziny: dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków.
W naszym miesięczniku znajdziecie m.in.: relacje, felietony i reportaże z życia Rodziny Radia Maryja, wydarzenia i fakty z życia Kościoła w Polsce i na świecie, stałe rubryki dotyczące duchowości chrześcijańskiej, ciekawe wypowiedzi naszych gości, praktyczne porady specjalistów: lekarza, psychologa, pedagoga, konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych, przepisy kulinarne naszych czytelników.

W diecezji łomżyńskiej istnieje: (koniec roku 2003)
- 9 biur (Chorzele, Łomża 3, Ostrołęka 2, Ostrów Maz., Wyszków, )
- 19 – kół parafialnych
- ok. 2500 członków
Opiekun: Ks. dr Włodzimierz Gałązka


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę