Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Bractwo Trzeźwości im. św. Maksymiliana Kolbe przy Parafii Nawiedzenia N. M. P w Ostrołęce

Powstało w 1983 roku. Skupia osoby zainteresowane problemami uzależnienia alkoholowego. W cotygodniowych spotkaniach biorą udział: osoby uzależnione, trzeźwiejący alkoholicy, abstynenci, rodziny osób uzależnionych. Bractwo jest wspólnotą również formacyjną poprzez wzbogacanie swojego życia duchowego i religijnego. Propagowany jest trzeźwy styl życia, wielu działających w Bractwie to całkowici abstynenci. Członkowie Bractwa spotykają się z dziećmi i młodzieżą szkolną zapoznając ją z problematyką alkoholową. Organizowane są raz w roku rekolekcje ewangelizacyjne dla trzeźwiejących alkoholików i ich rodzin. Bractwo bierze czynny udział w lipcowej pieszej pielgrzymce diecezji łomżyńskiej do Niepokalanowa w intencji trzeźwości Narodu. Spotkania wspólnoty odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Adres:
Bractwo Trzeźwości im. św. Maksymiliana Kolbe przy Parafii Nawiedzenia NMP,
ul. Szwedzka 2a, 07-410 Ostrołęka,
tel. (029) 764 29 97.
Animator: Jerzy Stworzyjan,
ul. Dzieci Polskich 17/39, 07-410 Ostrołęka,
tel. (029) 760 29 87

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę