Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich

Stowarzyszenie jest organizacją skupiającą lekarzy, którzy akceptują naukę Kościoła i starają się żyć według wskazań Kościoła. Punktem podstawowym stowarzyszenia jest przyjęcie fundamentalnej zasady etyki i deontologii lekarskiej dotyczącej obowiązku lekarza ochrony życia ludzkiego od jego poczęcia do naturalnej śmierci.

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich zostało wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Sądu Wojewódzkiego w Warszawie dnia 18.05.1994 r. Oddział w Łomży KSLP został powołany uchwałą nr 14/95 Zarządu Głównego w Warszawie dnia 18.08.1995 r.

Prezes: dr n. med. Henryk PERKOWSKI
Asystent kościelny: Ks. Kanonik mgr Witold WRÓBLEWSKI

Liczba członków: 35

Oddział w Łomży
Al. Piłsudskiego 11, 18-400 ŁOMŻA,
tel. 0-86/21862 81

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę