Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej zostało erygowane dnia 30.09.1993 r. dekretem Biskupa łomżyńskiego Juliusza Paetza. Zasadniczym celem Stowarzyszenia jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego.


Stowarzyszenie posiada osobowość prawną kościelna i osobowość prawną cywilną (Rozporządzenie Ministra-Szefa Urzędu Rady Ministrów z dnia 9.08.1995 r., Dz. U. z 1995r. Nr 99 póz. 490).

Liczy ok. 20 członków i ok. 150-200 sympatyków

Asystent kościelny: Ks. Proboszcz Stefan CEBEREK
Adres: Porządzie 92, 07-205 Rząśnik k. Pułtuska tel. 0-29/742 1993

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę