Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Weekendowe drogi

3 osoby zginęły, a 15 zostało rannych – to statystyka wypadków i kolizji w rejonie łomżyńskim w ciągu ostatnich 2 tygodni. Przed nami kolejny weekend – i początek tragicznych zdarzeń. W Łomży przy ul. Polowej samochód potrącił dziecko, które niespodziewanie wtargnęło na jezdnię. Z ustaleń Policji wynika, że zawinili prawdopodobnie opiekunowie, którzy nie dopilnowali dziecka mówi inspektor Piotr Jarominiak z Sekcji Ruchu Drogowego łomżyńskiej Policji.


Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do łomżyńskiego szpitala.
Niebezpiecznie jest w mieście – ale w weekend zwłaszcza na trasach. Ostatnio poważne niebezpieczeństwo stwarzają rolnicy, którzy wieczorem wracają ze żniw. Ich ciągniki bardzo często są nieoświetlone – a więc niewidoczne dla kierowców.
Minionej nocy właśnie wskutek nieodpowiedniego oświetlenia rolniczego pojazdu życie straciły 2 osoby. Małżeństwo wracało z Białegostoku do Łomży. Na drodze nr 64 w okolicach miejscowości Rudniki ich samochód najechał na nieoświetlony ciągnik z przyczepą. Pojazd odbił się od maszyny rolniczej i wpadł wprost na nadjeżdżającego tir-a. Małżeństwo zginęło na miejscu.
Wzmożony ruch na drogach wymaga by prowadzić z większą ostrożnością i odpowiedzialnością. Apelujemy do kierowców o dojrzałość i kulturę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę