Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Prokuratorzy w regionie nie protestują...

Łomżyńscy prokuratorzy pracują dziś normalnie. Ci w Polsce mieli brać urlopy na żądanie i honorowo oddawać krew. O to zaapelował do nich, założony w Krakowie, Komitet Obrony Prokuratorów. Na dziś ogłosił protest płacowy prokuratorów. Tymczasem prokuratorzy w regionie solidaryzują się z żądaniami kolegów, ale pracują normalnie. - W regionie nie ma żadnego przejawu płacowego protestu – zapewnia z-ca Prokuratora Okręgowego w Łomży, Lech Zazulin.


Informację potwierdził nam szef „rejonówki” - Prokurator Tomasz Wilk.
- Pracujemy normalnie, sąd wyznaczył wokandy, prokuratorzy i asesorzy uczęszczają na te wokandy. Oczywiście solidaryzujemy się z ogólnopolskim protestem, ale postanowiliśmy dziś pracować normalnie - powiedział Radiu Nadzieja Prokurator Rejonowy.

Zdaniem prokuratorów, płace wymiaru sprawiedliwości są śmiesznie niskie, a propozycje Ministerstwa Sprawiedliwości - niewystarczające. W środę i w czwartek w całej Polsce przeciw niskim płacom i złym warunkom pracy protestowali sędziowie. W sądach odbyło się mniej rozpraw niż zwykle.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę