Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar w „Metropolu”

Kłęby gęstego dymu wydobywały się nocą z budynku dawnego hotelu Metropol przy ulicy Giełczyńskiej w Łomży. Pożar w zabytkowym budynku zauważono około godziny 22.40. Już po kilku minutach na miejscy zjawiły się jednostki łomżyńskiej straży pożarnej, które szybko opanowały sytuację. Okazało się że płonęły zgromadzone wewnątrz budynku drewniane elementy złożonych tam rusztowań.

W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy straży pożarnej. Na razie nie wiadomo dlaczego zebrane na parterze budynku rusztowania się zapaliły. Strażacy podejżewają, że mogło to być nawet celowe podpalenie.

Charakterystyczny budynek z czerwonej cegły stojący przy ul. Giełczyńskiej 11, po latach popadania w ruinę doczekał się wreszcie remontu. Od kilku tygodni przechodzi on remont kapitalny... Przed laty był to jeden z ładniejszych zabytkowych budynków w mieście...
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę