Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Po południu burze

IMGW w wydanym alercie pogodowym na popołudnie zapowiada burze w regionie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy w wydanym ostrzeżeniu meteorologicznym ostrzega przed mającymi wystąpić po południu burzami. 

Od godz. 13:00 do 22:00 w Łomży i powiecie łomżyńskim (oraz kolneńskim, grajewskim, zambrowskim, wysokomazowieckim) prognozowane są  burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do30 mm, porywy wiatru mogą sięgać 85 km/h. Lokalnie grad.

Dla południowych powiatów województwa ostrzeżeniu meteorologicznemu nadano drugi stopień. Poziom opadów może sięgać tam nawet 40 mm, a porywy wiatru do 110 km/h. Miejscami grad.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę